Bialskie Dni Fantastyki 2015 już w sobotę!

Druga edycja BDF nadchodzi wielkimi krokami. Z tej okazji postanowiliśmy zebrać dla Was w jednym miejscu informacje, które pozwolą Wam bezproblemowo uczestniczyć w konwencie.

Wstęp

Podobnie jak w ubiegłym roku, udział w Bialskich Dniach Fantastyki pozostaje bezpłatny, dlatego gorąco zapraszamy wszystkich (nie tylko miłośników fantastyki) do udziału w konwencie. Zabierzcie ze sobą swoich bliskich. Niech wszyscy wezmą udział w BDF i poznają bogactwo fantastyki oraz związanej z nią kultury.

Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy, który obowiązuje uczestników konwentu.

Uczestnicy poniżej 18 roku życia

Z przyczyn formalnych osoby poniżej 18 roku życia muszą przedłożyć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna o następującej treści:

Wyrażam zgodę, aby moje dziecko (imię i nazwisko uczestnika) w dniach 4-6 września 2015 r. uczestniczyło w Festiwalu Kultury „Bialskie Dni Fantastyki 2015”.

Jednocześnie biorę na siebie pełną odpowiedzialność za jego/jej zachowanie i wyrządzone przez niego/nią szkody. Oświadczam również, iż jest mi znana tematyka oraz program Festiwalu Kultury „Bialskie Dni Fantastyki 2015” i w związku z ewentualnymi nieszczęśliwymi zdarzeniami lub wypadkami będącymi następstwem udziału w wydarzeniu nie będę dochodzić, ani podnosić żadnych roszczeń wobec jego Organizatorów.

(imię i nazwisko rodzica lub opiekuna prawnego, jego adres zamieszkania, nr dowodu osobistego i telefon kontaktowy)

(data, miejscowość i czytelny podpis)

Dzieci do 12 roku życia zapraszamy wyłącznie z rodzicami lub pełnoletnimi opiekunami.

Nocleg

Dla uczestników oferujemy możliwość bezpłatnego noclegu w tzw. „warunkach konwentowych” czyli na sali gimnastycznej, z użyciem (własnych) śpiworów i karimat. Wstęp do szkoły dla uczestników nocujących na terenie imprezy, będzie możliwy w piątek (4 września) od godziny 18:00.

Jak dotrzeć na teren konwentu?

O ile mieszkańcy miasta nie będą mieli z tym żadnego problemu, o tyle dla uczestników spoza Białej przygotowaliśmy uproszczony rozkład jazdy bialskich autobusów.

Dojazd z dworca PKP będzie możliwy za pośrednictwem autobusów:

  • F – kierunek: Sidorska
  • H – kierunek: Czosnówka

Natomiast dojazd z dworca PKS (przystanek Narutowicza 1) będzie możliwy za pośrednictwem autobusów:

  • F – kierunek: Sidorska
  • H – kierunek: Czosnówka

Podróżując powyższymi autobusami, wysiąść należy na przystanku Orzechowa 2, który znajduje się tuż obok szkoły konwentowej. Nie da się go pominąć, gdyż jest on oznaczony banerem imprezy.

Kontakt z organizatorami

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami pod adresem: p.iwaniuk@bialskiednifantastyki.pl lub numerem: +48 503 010 865.


Udostępnij:

Copyright 2014 - 2016 © Bialskie Dni Fantastyki