Kontakt

Znajdziecie nas na Facebooku, Google+, Twitterze.

Załoga BDF 2016

Paweł Grzegorz Iwaniuk
Koordynator główny / rzecznik prasowy
e-mail: p.iwaniuk@bialskiednifantastyki.pl
kom: +48 503 010 865

Anna „Grażyna” Salwin
Z-ca koordynatora głównego
e-mail: a.salwin@bialskiednifantastyki.pl

Maciej Szczęsny
Z-ca koordynatora głównego
e-mail: m.szczesny@bialskiednifantastyki.pl

Michał „Eldarion” Skerczyński
Koordynator ds. programu
e-mail: program@bialskiednifantastyki.pl

Chciałbyś(a) poprowadzić punkt programu (prelekcję bądź konkurs) podczas BDF 2016? Nic prostszego! Zajrzyj tutaj, aby poznać szczegóły współpracy.

Paweł Wojtiuk
Koordynator ds. wolontariuszy a.k.a. gżdaczy
e-mail: p.wojtiuk@bialskiednifantastyki.pl

Dawid Wronka
Koordynator ds. wystawców i partnerów
e-mail: d.wronka@bialskiednifantastyki.pl

Katarzyna „Mimiru” Iwaniuk
Koordynatorka ds. akredytacji
e-mail: k.iwaniuk@bialskiednifantastyki.pl


Koordynatorzy bloków tematycznych

Blok fantastyki – Michał „Eldarion” Skerczyński
e-mail: program@bialskiednifantastyki.pl

Blok kultury dalekiego wschodu – Daniel Wójcik
e-mail: d.wojcik@bialskiednifantastyki.pl

Blok kultura i nauka – Mariusz „Plastek” Kiesiński
e-mail: m.kiesinski@bialskiednifantastyki.pl

Blok filmowy – Michał „Moryc” Pawlik
e-mail: m.pawlik@bialskiednifantastyki.pl

Blok Cosplay – Alicja „June” Laszuk
e-mail: a.laszuk@bialskiednifantastyki.pl

Blok gier planszowych a.k.a. games room – dr Piotr Zdunkiewicz
e-mail: p.zdunkiewicz@bialskiednifantastyki.pl

Blok gier wideo – Igor Tarasiuk
e-mail: i.tarasiuk@bialskiednifantastyki.pl


Udostępnij:
Copyright 2014 - 2016 © Bialskie Dni Fantastyki